منتورینگ چیست ؟

منتورینگ را معمولاً به این صورت تعریف می‌کنند: یک رابطه‌ی حرفه‌ای که طی آن، یک شخص باتجربه و آگاه (منتور) به فرد دیگری کمک می‌کند تا مهارت‌ها و دانشش را در زمینه‌ی حرفه‌ای مشخصی ارتقا دهد.

ما در حکیم علاوه بر ارائه خدمات آموزشی به ارائه مشاوره های تخصصی کسب و کار و هدایت یک کسب و کار از پیش از راه اندازی تا راه اندازی توسعه و مدیریت یک کسب و کار کنار شما هستیم.

منتور کیست؟

منتور شخصی است که دارای تجربه در یک زمینه‌ی تخصصی است و می‌تواند به شخص دیگری که تجربه‌ی کمتری در همان زمینه دارد کمک کند.

شما می توانید از خدمات ما به دو شیوه استفاده کنید

مشاوره موردی

تحت پوشش خدمات منتوری قرار گرفتن: این خدمات به صورت بازه های زمانی شش و یک سال است که بسته به نیاز و درخواست فرد و یا شرکت به آنها ارائه می شود.

در قالب خدمات منتورینگ علاوه بر ارائه آموزش های عمومی و تخصصی در حوزه کسب و کار و سواد مالی مشاوره های جزئی در حوزه مورد نیاز افراد به ایشان ارائه می شود.

چرا منتور برای ما لازم است؟

منتور در دوزمینه رشد فردی و رشد کسب وکار مورد استفاده قرار می گیرد،منتور تلاش می‎کند تا به عنوان یک مربی به فرد توصیه‌هایی داشته باشد و رشد و عملکرد حرفه‌ای او را بالا ببرد پس یکی از کارکردهای مهم منتور افزایش سطح عملکرد است که بدون شک از مهمترین اولویت های هر فرد است البته این تنها مزیت داشتن منتور نیست و می توان ویژگی های بیشماری را نیز نام برد.

برای هماهنگی می توانید با شماره های مرکز تماس بگیرید.

۰۲۶۳۴۵۳۱۱۰۶

۰۲۶۳۴۵۳۱۱۰۸